Tuning & Racing

Tato sekce je určená pro ty, kteří nejsou spokojeny v výkonem svého vozu a chtějí využít potenciál, který vůz umožňuje.
Nejjednoduší a nejlevněnší způsob je takzvané načipování motoru neboli ChipTuning. Jde o to, že se upravý data v řídící jednotce motoru (ŘJ), aby se využil plný potenciál motoru jako je vyšší výkon, kroutící moment a také nižší spotřeba, ale vždy s ohledem na životnost motoru.
 

Další možností je úprava nebo výměna některých součástí motoru (turbo, vstřiky, spojka atd...) v kombinaci s úpravou map v ŘJ. Tyto úpravy mohou zvýšit výkom motoru i 2x tolik a dokonce i více, ale jsou to úpravy už čistě sportovního neboli spíše závodního charakteru a proto nejsou prvotně určené na pozemní komunikace. 

 

Novinky z této sekce sledujte také nově na Facebooku.

 
 

ChipTuning

POZOR na neprofesionální úpravy ŘJ, setkáváme se čím dál častěji, že po provedení chipu se vůz chová hůře než před úpravou, neboli má horší charakteristiku průběhu výkonu a točivého momentu - větší "turbodíra", škubání, padaní do nouzového režimu nebo dokonce destrukce turba. Spousta tzv."chiptunerů" jsou pouze "nalejvači" (nahrajou nové mapy do ŘJ o kterých kolikrát ani neví odkud pochází) nebo změní původní mapy způsobem, že náhodně zvednou tlak turba, případně dávku paliva a ono to vždy nějak funguje. Rozdíly mezi úpravci jsou obrovské, asi jako, když volíte mezi Trabantem a Porsche :) Proto nedejte na první dojem.
 
Protože chceme odvádět tu nejlepší práci a být vždy o krok před konkurencí, spojili jsme se s těmi nejlepšími v oboru úprav ŘJ, firmou DieselPower.
 
 jsou zakladateli Chiptuningu v ČR. Spolupracjí se světovými závodními týmy a mají svoje vlastní vývojové centrum, proto jsou ty nejlepší v ČR, a nyní přinášíme jedinečnou možnost využití jejich služeb i do Západních Čech. Nyní už nemusíte nikam jezdit, vše zařídíme u nás vč.kontroly motoru a hlavně správné funkce turbodmychadla, které je nejdůležitější pro správnou funkci a dlouhou životnost motoru. 
Pro více informací a rezervaci termínu nás kontaktujte.
 

Ceny:

Ceny nejběžnějších úprav najdete na stránkách https://www.dp-race.com/, pokud tam svůj vůz nenajdete,    kontaktujte nás    a uděláme vám nabídku na míru pro váš vůz.

Z těchto cen vám můžem poskytnout individuální slevy, např.pro stálé nebo bývalé zákazníky a nebo skupinové slevy, které jsou ještě výhodnější.

 
 
 

Racing

Tato sekce je především o zakázkových úpravách přímo na motoru vycházející z našich zkušeností ze staveb závodních speciálů. 

 

Nejúčinější základní úpravou je výměna turbodmychadla za větší a ostatních částí s tím spojených (např.intercooler, vedení vzduchu, výfuku a pod.)

Pro tyto potřeby stavíme vlastní hybrybní turbodmychadla na míru. Např.:

 

 Rozdíl mezi výkonem dodávky vzduchu u sériového turba z motoru VW 1,9TDI 110kW ARL a naším hybridním turbem při zachování spodního nástupu turba.

 

Modifikovaná turbínová i kompresorová část, snadná montáž s nutností minimálních úpravv na sací i tlakové části vzduchového rozvodu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V současnosti pracujeme na vývoji vlastních kuličkových turbodmychdel, snadno záměných za původní tuba - již brzo v nabídce ! (kuličkové turbodmychadla přinášejí rychlejší reakci na plynový pedál, vyšší výkon a delší životnost díky nízkénu tření kuličkových ložisek)
 
 
Další úpravy které provádíme:
  • výměna, úpravy, modifikace vstřikovačů pro větší výkony
  • úpravy převodovek, změna převodových stupňů, diferenciálů, zesílení obalů
  • keramické spojky a jednohmotnostní setrvačníky
  • montáž intercoolerů FMIC + výroba hliníkového vedení
  • kompletní výroba a přepracování výfuků
  • zakázková výroba vačkových hřídelů
  • kompletní opravy a úpravy motorů pro vyšší výkony (H-ojnice, kované písty, vyvažování klikových hřídení a setrvačníků, úpravy hlav - kanály, ventily
  • montáž a odladnění programovatelných řídících jednotek 
  • poradenství